Czy jestem nazistą?

Przez DzieckoZAfryki 20 June 2019 14:14

Użytkownik · 113 komentarze

Sprawa wygląda tak, mam 14 lat i od ponad roku mam dziwne zachowania i takie oto poglądy m.in interesuję się historią zwłaszcza nazistami oraz polityką na świecie.Lubie opowiadać kawały o Holokauście w szkole, domu i sąsiadom np. ,,czym się różni chleb od żyda? Chleb w piecu nie płacze" i mnie to śmieszyC.zęsto przed lustrem np. w łazience ćwicze przemówienia do tłumu jakbym mówił do obywatelii III Rzeszy.Lubię słuchać remixów muzycznych z Hitlerem, tutaj macie przykłady  https://www.youtube.com/watch?v=YPrpLIgdBfA, https://www.youtube.com/watch?v=hOYeo22PHFE oraz źle się odnosze do mniejszości narodowych zwłaszcza do żydów., bo uważam że żydzi wyłudzają od nas kase za rzekomy ,,współudział w Holokauście" a sami mordują Palestyńczyków i bombardują syryjskie fabryki gdy nie ma wojny co jest ok? Do cyganów nic nie mam a homoseksualistów uważam za ludzi chorych psychicznie ale mają prawo do życia o ile nie wychodzą na ulice z flagami, również komuniści są mi obojętni, a niektórych nawet podziwiam, jedyna komunistyczna organizacja jakiej nietoleruje to Unia Europejska.Lubię Hitlera, nie zbyt mi przeszkadza fakt, że zabił 6 milionów żydów oraz twierdze, że lepiej by było jakby Piłsudzki nieco dłużej żył, bo w ten sposób mielibyśmy sojusz z Niemcami.Także wspieram takie ruchy jak ONR, Młodzież Wszechpolska oraz poglądy kiki85uuu, macie tu nawet wyniki mojego testu o poglądach politycznych które rozwiązywał też Park Chung Hee (na tym forum) http://www.politiscales.net/pl_PL/resul … p=67.Także tydzień temu na wakacjach unikałem chłopaka mieszkającego obok, bo on i jego rodzina byli pochodzenia żydowskiego no, więc jestem nazistą? Czy powinni mnie zamknąć w psychiatryku lub izolatce? Co sądzicie o takim zachowaniu? O i jeszcze jedno w wieku 6-8 lat marzyłem o tym aby być Niemcem

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Towarzysz Ypsilon 20 June 2019 15:03

Użytkownik · 94 komentarze

Trochę za mało o sobie napisałeś, sama niechęć do żydów to trochę za mało żeby to stwierdzić. Poza tym Hitler nie uważał za niższe rasy tylko żydów ale także inne narodowości. A samo interesowanie się nazizmem nie robią jeszcze z ciebie nazisty, ja się interesuje marksizmem a go nie popieram.

jedyna komunistyczna organizacja jakiej nietoleruje to Unia Europejska.

Proszę nie nazywaj tego czegoś organizacją komunistyczną. Jaki to komunizm gdzie rządzą neoliberałowie i socjaldemokraci, którzy obniżają podatki dla bogaczy, i angażują się w konflikty militarne. Marks słysząc o komunistycznej Unii w grobie się przewraca.

twierdze, że lepiej by było jakby Piłsudzki nieco dłużej żył, bo w ten sposób mielibyśmy sojusz z Niemcami.

Za to Narodowa Organizacją Radykalna bardzo lubiła Hitlera i bardzo zabiegała o sojusz z Hitlerem, a nawet pomagali mu w mordowaniu żydów,np pogrom wielkanocny.
Odeszli od tego kiedy, naziści zaczęli ich zamykać w obozach koncentracyjnych.

Przez Park Chung Hee 20 June 2019 16:06

Użytkownik · 241 komentarze

Ja dam opis, a ty sam oceń.

Aby być nazistą to trzeba najpierw być faszystą, a żeby być faszystą to trzeba spełnić poniższe warunki:
- skrajny nacjonalizm mogący przechodzić w szowinizm
- totalitaryzm, rządy w stylu wodzowskim
- zwalczanie wszelkich ideologii wrogich twojej
- gospodarczy korporacjonizm i etatyzm (tylko w tym klasycznym faszyzmie)
- pełna kontrola nad jakąś częścią aspektów życia prywatnego i publicznego

A gdy faszyzm przechodzi w nazizm to:
- skrajny szowinizm
- wymysły o aryjskiej rasie panów
- przypisywanie Ariom (Indoirańczykom) skandynawskich cech wyglądu i jakichś nadnaturalnych zdolności
- socjalizm zamiast korporacjonizmu
- totalitaryzm, rządy wodzowskie
- całkowita kontrola nad jakąś częścią aspektów życia publicznego i prywatnego
- bezwzględne zwalczanie wszelkich wrogich ideologi, a szczególnie demokracji oraz KOMUNIZMU

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez AKmatiAK 20 June 2019 19:30

Administrator · 222 komentarze

mam takiego kolegę jak ty, bardziej nazwałbym to nietypowym zjawiskiem a nie nazizmem, po prostu sympatia do Hitlera, III Rzeszy i jej kultury.

wolność, równość, jedność ☭

Przez DzieckoZAfryki 22 June 2019 13:27

Użytkownik · 113 komentarze

widze, że duża część tego się zgadza

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi