Co sądzicie o największej sekcie na świecie?

Przez Park Chung Hee 30 June 2019 18:56

Użytkownik · 241 komentarze

Ja nią szczerze gardzę za:
- poniżanie kobiet
- krucjaty
- pedofili i innych zboczeńców
- wielowiekowe zacieranie informacji dot. pogańskich wierzeń, bo się tej sekcie nie podobały (nie ważne, że wierzenia te miały wielką wartość historyczną)
- wielowiekową niechęć do postępu
- mordowanie Indian i Murzynów, którzy nie chcieli dołączyć do tej sekty
- wymysły, że homo to jakaś choroba i obrzydliwość, którą trzeba wytępić, bo jak nie to będzie drugi potop lub inna katastrofa
- ból dupy o to, że normalni protestanci i prawosławni oddzielili się od tej sekty

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez ProXiuu 1 July 2019 01:51

Użytkownik · 160 komentarze

Mnie wkurwiają te klapki na oczach, jak trafisz na radykalnego katola to chyba prędzej nauczysz kamień alfabetu niż pogadasz z takim. Żadne argumenty nie docierają, gadasz jak do ściany ,a w dodatku jego poglądy są tak spierdolone, a jego kontrargument na wszystko to że wiara polega na tym.

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez ProXiuu 1 July 2019 01:53

Użytkownik · 160 komentarze

A tłuste dupska w KK liczą hajsy z ofiary, oni mają większą bekę z tych ludzi niż ja xD. Chłop zapierdala za najniższą krajową, chodzi codziennie do kościoła, oddaje kasę, której nie ma a księdziu tadziu nowy merchol =D

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill