Prawdziwe oblicze PiSU

Przez DzieckoZAfryki 3 July 2019 20:49

Użytkownik · 112 komentarze

SZOK! I ten niby człowiek Kaczka dostał 40 % poparcia obywatelii?! Tutaj macie film na dowód, że PiS to marionetka Rosji i zdrajcy narodu! Za to jest chyba jakiś paragraf...    https://www.youtube.com/watch?v=dIV8epiKexE

Ostatnio edytowany przez DzieckoZAfryki (3 July 2019 20:51)

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Park Chung Hee 3 July 2019 20:54

Użytkownik · 237 komentarze
DzieckoZAfryki napisał

SZOK! I ten niby człowiek Kaczka dostał 40 % poparcia obywatelii?! Tutaj macie film na dowód, że PiS to marionetka Rosji i zdrajcy narodu! Za to jest chyba jakiś paragraf...    https://www.youtube.com/watch?v=dIV8epiKexE

Masz coś do Rosji? Natomiast co do PiSu to to już od dawna wiadomo, że zdradzają Polskę, ale na rzecz USraela

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez DzieckoZAfryki 3 July 2019 22:22

Użytkownik · 112 komentarze

Rosje akurat szanuje i popieram z nią sojusz militarno-gospodarczy (ale bez przesady) chodzi tu bardziej oto, że oszukują swoich wyborców i chcą jak pan prezes powiedział ,,ruchać Polaków''

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez ProXiuu 3 July 2019 23:33

Użytkownik · 157 komentarze

Ale przecież to konfederacja jest rosyjską agenturą (śmiech).

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill