Jak powinno się zmienić 500+

Przez DzieckoZAfryki 24 March 2019 14:31

Użytkownik · 113 komentarze

choć jestem przeciwny polityce PIS to uważam że to jest dobry pomysł choć uważam, że to nie jest aż tak skuteczne i dobre.Zdecydowanie powinno się zwiększyć liczbe urodzeń w Polsce by przyrost naturalny był na plusie ,a nie jak w zachodniej europie.Zaludniona Polska była by lepsza bo były by ręce do pracy, a społeczeństwo się starzeje tylko zaludnić trzeba nie wpuszczając imigrantów tylko rozrastać polską rase.
-kredyty dopiero od trzeciego dziecka
-600 zł miesięcznie za każde dziecko
-program finansowany przez państwo, by partie nie kupowały głosów jak PIS
-pieniądze mają służyć głównie na przyszłość dziecka, edukacje, utrzymanie
Czy popierasz moje zdanie? Jak według ciebie powinny wyglądać kredyty na dzieci i dlaczego? Czy masz też inne sposoby na zwiększenie odsetek urodzeń w Polsce?

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez AKmatiAK 24 March 2019 15:31

Administrator · 222 komentarze

4. zgoda

ogólnie uważam że zdecydowanie trzeba zlikwidować 500+
zamiast zaludniać państwo lepiej wykorzystać aktualny potencjał społeczeństwa zamiast robić kolejne bezużyteczne jednostki typu tzw. metroseksualista
zamiast przeznaczać kasę na socjal lepiej modernizować gospodarkę, to da większą korzyść wszystkim i od razu

wolność, równość, jedność ☭

Przez ProXiuu 24 March 2019 18:39

Użytkownik · 160 komentarze

Zlikwidować to w cholerę, jak wszystkie inne zasiłki.

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez ProXiuu 24 March 2019 18:40

Użytkownik · 160 komentarze

Poprawić standard życia w Polsce, nie tylko problemem jest niski przyrost naturalny ale również saldo migracji, nie można dopuszczać aby Polacy wyjeżdżali w poszukiwaniu lepszego życia.

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez Park Chung Hee 25 March 2019 17:08

Użytkownik · 241 komentarze

tak, jak na Węgrzech.

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968