ruch oporu na stronie i podziemie?

Przez DzieckoZAfryki 26 March 2019 15:07

Użytkownik · 113 komentarze

ja i AKmatiAK mamy konto na zapytaj i pewnie ktoś tam jeszcze, jak wiemy administracja tam słynie z dyktatury swojej i cenzury.Mam propozycje aby na tym forum politycznym otworzyć również ruch oporu i miejsce gdzie będziemy szykować taktyki do walki z administracją, urządzać spiski, robić memy, plakaty satyryczne mające na celu zadrwić z administracji itp. na stronie zapytaj takie coś się sprawdza ale widzicie jest to ryzykowne, dlatego uważam, że to jest idealne miejsce na zrobienie tj. podziemia no bo duża część ma konto na zapytaj i na nim gadałem o polityce i stąd przyszłem tutaj.Czy zgadzacie się z tym pomysłem, czy moglibyśmy użądzić takie coś i zaprosić innych użytkowników?

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez AKmatiAK 26 March 2019 15:40

Administrator · 222 komentarze

mam lepszy, trzeba przekonać wszystkich żeby się tutaj przerzucili i nowych użytkowników zapytaj będziemy też tutaj kierować. zapytaj już prawie upadł. dobijemy ich zabierając im użytkowników

wolność, równość, jedność ☭

Przez Polityczny Zapytajowicz 26 March 2019 16:13

Użytkownik · 5 komentarze
AKmatiAK napisał

mam lepszy, trzeba przekonać wszystkich żeby się tutaj przerzucili i nowych użytkowników zapytaj będziemy też tutaj kierować. zapytaj już prawie upadł. dobijemy ich zabierając im użytkowników

Taka opcja przeszłaby tylko z użytkownikami zaangażowanymi w politykę, inni pewnie tu nie przejdą bo nie mają po co skoro to forum polityczne a oni chcą pytać o coś innego. Natomiast pomysł stworzenia ruchu oporu przeciwko moderacji na zapytaj popieram, bo ich cenzura dla osób chcących wolności słowa jest uciążliwa, jak i utrudnianie rządzenia tej totalitarnej władzy na zapytaj, oraz inne działania np. pisanie do administracji zapytaj żeby zauważyli problem

Przez AKmatiAK 26 March 2019 16:15

zaprosiłem jeszcze z wykopu użytkowników, może chociaż z dwóch dołączy dobrze by było. a jakie macie pomysły na ten zapytaj?

Przez Polityczny Zapytajowicz 26 March 2019 16:22

Użytkownik · 5 komentarze
AKmatiAK napisał

zaprosiłem jeszcze z wykopu użytkowników, może chociaż z dwóch dołączy dobrze by było. a jakie macie pomysły na ten zapytaj?

To super, im nas więcej tym lepiej polecę to forum również moim znajomym, może znajdzie się kilka nowych chętnych osób a co do zapytaj- tak jak mówiłem uświadamianie użytkowników że na tej stronie jest ograniczana wolność słowa, gromadzenie osób przeciwnych temu i może jakaś petycja do administracji żeby coś zmienić? xd

Przez AKmatiAK 26 March 2019 16:24

wątpię, oni pewnie się boją konsekwencji prawnych i dlatego wszystko usuwają

Przez AKmatiAK 26 March 2019 16:24

możemy spróbować z tą petycją

Przez DzieckoZAfryki 26 March 2019 18:11

Użytkownik · 113 komentarze

o siła wykopu napewno się przyda!

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez ProXiuu 30 March 2019 14:46

Użytkownik · 160 komentarze

Zapytaj ktoś w ogóle używa? XD Ograniczona wolność słowa to dopiero po ACTA 2 będzie xD

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill