Diss na homofobię

Przez AKmatiAK 11 April 2019 14:44

Administrator · 222 komentarze

Argumentacja prawicy, że geje to błazny jest bezsensowna. Oni sami mają debili w swoich szeregach.

wolność, równość, jedność ☭

Przez Towarzysz Ypsilon 11 April 2019 15:53

Użytkownik · 94 komentarze

Szczególnie ciekawie robi się wtedy kiedy szambo wybije na wierzch i okazuje się że sami ci członkowie nie do końca są hetroseksualni.

Przez AKmatiAK 11 April 2019 19:53

podasz przykłady?

Przez ProXiuu 13 April 2019 16:12

Użytkownik · 160 komentarze

Tak jak pisałem ciężko mi się dopasować do jakiejś strony w podziale lewica-prawica, a zdanie o homosiach mam takie że wcale mi  nie przeszkadza kogoś homoseksualizm, nie jest to moje życie ,więc nie obchodzi mnie to (jestem ateistą więc na powody religijne mam totalnie wyjebane). Sprawa komplikuje się gdy całe to okropne lewactwo wszędzie propaguje jakieś wydarzenia związane z LGBT (tak samo niby poprawność polityczna), wszędzie pojawiają się homoseksualiści, murzyni, jakieś transgender czy uj wie co. Doszło do takich absurdów że pewien murzyn (bo to nie rasistowskie słowo), oskarżył Polkę że jest rasistką bo nie chce uprawiać z nim seksu (a ta pod naciskiem się zgodziła xDDD). Marsze, flagi, kolorowe profilowe, nawet gejowskie emotki na messengerze. To już zaczyna zahaczać o moje życie, a najgorsze gdy ktoś skrytykuje tą fale lgbt to od razu homofob. Facet na yt mówi że jest kobietą bo się nią czuje a z definicji kobieta to ludzka samica, samo utożsamianie się z tym nie wystarczy. Tak samo jakbym powiedział że czuje się murzynem, więc nim jestem. Popularne się stało zdjęcie gdzie 2 białych bije murzyna to rasizm a 2 murzynów białego to walka z rasizmem. Ta cała propaganda działa w całkowicie innym kierunku, w środowiskach nacjonalistycznych rodzi to ogromną nienawiść, a w neutralnych osobach wywołuje niechęć i irytację. Ja natomiast jestem przeciwny adopcji dzieci przez homosiów, tak naprawdę nie dotyczy mnie to za bardzo, ale uważam że takie dziecko może być później obiektem prześladowań. Nie zmienia to faktu że homoś mógłby być moim kumplem (nie tfu gej który chce oznajmić światu że nim jest bo wg mnie to nienormalne), najbardziej wkurwiają mnie osoby, które swoją homofobie usprawiedliwiają religią xD. W Polsce każda religia prawnie jest równa, jakby powstała gejowska wersja chrześcijaństwa to by było ciekawie. Rozwalają mnie też osoby typu nacjozjeby: zakaz pedałowania itd niech się kurwa może najpierw pedofilami zajmą albo mordercami bo to jest zakała społeczeństwa.

Edit:
Jeszcze pełno jest osób typu:
X: Co sądzisz o homoseksualistach?
Ja: Nie podoba mi się to wszystko, ale ich toleruję
X: To znaczy że ich nie tolerujesz...
No właśnie nie, to że coś mi się nie podoba to nie oznacza że tego nie toleruję.

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez Park Chung Hee 13 April 2019 16:36

Użytkownik · 241 komentarze

Rozwalają mnie też osoby typu nacjozjeby: zakaz pedałowania itd niech się kurwa może najpierw pedofilami zajmą albo mordercami bo to jest zakała społeczeństwa.

Idealnie powiedziane

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez AKmatiAK 13 April 2019 16:55

Zgadzam się z ProXiuu, ale mi akurat to że się wszędzie z tą tęczą wpierdalają nie przeszkadza (co nie znaczy że uważam to za normalne) i nie toleruje transów.