Akcja na zapytaju

Przez DzieckoZAfryki 19 April 2019 15:43

Użytkownik · 113 komentarze

19 kwietnia wraz z Crazy_Talibem została zorganizowana akcja przeciw administratorom wzorowana lordzie kruszwilu i jego sposobie walki z administracją yt.Robiąc ,,kontekt family friendly'' edytowałem sobie profil i zacząłem zadawać pytanie używając zwrotów typu ,,kochani użytkownicy tego przecudownego serwisu'' udawanie, że popieramy komunizm i cenzure przez administratorów oraz ciągłe narzekanie na błędy i że zaraz nas zablokują o to, że powiedziałem kurde albo nie nazwałem adminów kochanymi.Zresztą możecie zobaczyć jak to wygląda https://zapytaj.onet.pl/Profile/user_3776141.html i zapraszam na zapytaj do tworzenia również sprzeciwu big_smile dużo ludzi ogólnie popiera te rewolucje na zapytaj

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Park Chung Hee 19 April 2019 19:39

Użytkownik · 241 komentarze

Ja i tak rzadko wchodzę na ten syf, więc się w to nie będę bawił

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968