Co sądzicie o amerykańskiej organizacji CIA?

Przez Towarzysz Ypsilon 19 April 2019 20:34

Użytkownik · 94 komentarze

Sijajej to organizacja nazistowsko-terrorystyczna na świecie. Jej zasięg ataków jest nieograniczony, atakują tych najsłabszych, rozstawiają swoje marionetki po różnych krajach(Pinochet w Chile, Basista na Kubie, Papa Doc na Haiti, Suharto w Indonezji) i je rozpieprzają. To organizacja rasistowska i pozbawiona moralności, łamią prawa człowieka stosują tortury np więzieniu Guantanamo, przeprowadzali eksperymenty na więźniach, wstrzykiwali jakieś trucizny, i [CENZURA] pod skórę, w Chile wyrzucali ludzi z helikoptera bo byli socjalistami z czym bym polemizował. Ci ludzie powinni skończyć w betonowych butach na dnie morza, albo zamknięci w żelaznej dziewicy.

Ostatnio edytowany przez Towarzysz Ypsilon (19 April 2019 20:35)

Przez Park Chung Hee 19 April 2019 20:47

Użytkownik · 241 komentarze

zapomniałeś jeszcze o ich najgorszej zbrodni, a mianowicie że współpracowali z takimi faszystowskimi zbrodniarzami, jak "Kat Lyonu" Klaus Barbie z Niemiec, czy też "japoński Mengele" Shiro Ishii. Z Barbiem kolaborowali głównie dla tego, że Che Guevara im dupę skopał, natomiast od Shiro Ishiiego wyłudzili wyniki eksperymentów z Jednostki 731, a przy okazji sobie niektóre tortury postanowili "pożyczyć".

Co do ich losu to ja mam o wiele lepszy pomysł - wysłać ich bardzo blisko słońca, żeby się usmażyli, albo na Jowisza, żeby jego grawitacja ich zmiażdżyła.

A co o nich sądzę? Myślę, że to jedna z najgorszych organizacji w dziejach ludzkości (ale nie najgorsza, bo zdecydowanie gorsze były m.in. Gestapo, Kempeitai, NKWD czy istniejący do dzisiaj brat CIA, czyli Mossad)

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez Towarzysz Ypsilon 19 April 2019 21:00

NKWD przynajmniej mieli choć trochę szacunku do więźniów.

Przez ProXiuu 20 April 2019 01:33

Użytkownik · 160 komentarze
Towarzysz Ypsilon napisał

Sijajej to organizacja nazistowsko-terrorystyczna na świecie. Jej zasięg ataków jest nieograniczony, atakują tych najsłabszych, rozstawiają swoje marionetki po różnych krajach(Pinochet w Chile, Basista na Kubie, Papa Doc na Haiti, Suharto w Indonezji) i je rozpieprzają. To organizacja rasistowska i pozbawiona moralności, łamią prawa człowieka stosują tortury np więzieniu Guantanamo, przeprowadzali eksperymenty na więźniach, wstrzykiwali jakieś trucizny, i [CENZURA] pod skórę, w Chile wyrzucali ludzi z helikoptera bo byli socjalistami z czym bym polemizował. Ci ludzie powinni skończyć w betonowych butach na dnie morza, albo zamknięci w żelaznej dziewicy.

Nie wiem jak możesz zestawiać razem Batiste i Pinocheta. Batista marionetka USA, na kraj miał totalnie wyjebane, a Pinochet postawił gospodarkę Chile na nogi. Można mu zarzucić że był brutalny, wprowadził dyktaturę, zamordyzm, totalitaryzm ale na pewno nie że rozpieprzał Chile. Samo to że rewolucje kubańską popierało jakieś 90% społeczeństwa, Allende większość miała dosyć, 3 kandydatów liczyło się w walce o władze, gdy doszło do puczu zwolenników było mniej tyle samo co przeciwników, ale większość przeciwników to byli bardziej przeciwnicy puchu oraz Pinocheta niż zwolennicy Allende.

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez Towarzysz Ypsilon 20 April 2019 09:05

Za Allende owszem była bieda, i panowała inflacja, ale nie było to spowodowane samymi rządami Allende, i socjalistów, ale tym że amerykanie blokowali import towarów. Pinochet był marionetką wzniesioną przez pucz wojskowy przeciwko demokratycznie wybranemu Allende. Pinochet, rzeczywiście ograniczył inflację, ale jego rządy doprowadziły gospodarkę tego kraju do jeszcze większej ruiny niż za Allende. Chile doświadczyło dwóch poważnych kryzysów 1975 i 1982 skutkującymi spadkiem płac, spadkiem produkcji krajowej i drastycznym wzrostem bezrobocia, które było 10X większe niż za Allende jak i jedne z najwyższych w Ameryce Południowej, jak nie najwyższe. Przez cały okres rządów Pinocheta, nie było żadnego szczególnego wzrostu gospodarczego i społecznego, a gospodarka Chile cechowała się wysoką niestabilnością. To co można uznać jako cód to, to że dzięki Pinochetowi 10% najbogatszych ludzi mogło cieszyć się wolnością podczas gdy resztą to byli ich płatni niewolnicy

Przez DzieckoZAfryki 20 April 2019 18:51

Użytkownik · 113 komentarze

Jest to organizacja szpiegowska i terrorystyczna którą najlepiej by porównać do Gestapo lub NKWD.Przesłuchuje niewinnych ludzi oraz stosuje tortury m.in chińską torture wodną.Zobacz jak traktowali ludzi w Wietnamie i wcześniej w Filipinach

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Park Chung Hee 20 April 2019 20:50

DzieckoZAfryki napisał

Jest to organizacja szpiegowska i terrorystyczna którą najlepiej by porównać do Gestapo lub NKWD.Przesłuchuje niewinnych ludzi oraz stosuje tortury m.in chińską torture wodną.Zobacz jak traktowali ludzi w Wietnamie i wcześniej w Filipinach

Tortura wodna jest japońska, a nie chińska.  To było w Jednostce 731 (japońskim Auschwitz) stosowane, a nie w jakichś chińskich gułagach

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez DzieckoZAfryki 21 April 2019 18:46

ale stosowano w Chinach jeszcze za czasów Dynastii Qing, a o tym żeby w Jednostce 731 to stosowano to nie słyszałem, zamiast tego zarażano dżumą i wycinano narządy zresztą masz tu https://www.youtube.com/watch?v=m6XwEXfLrMw

'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Park Chung Hee 21 April 2019 19:12

I po cholerę dajesz mi link do czegoś, o czym wiem?

Przez AKmatiAK 21 April 2019 19:43

Administrator · 222 komentarze

Wpadłem na pomysł że największych zbrodniarzy powinno się nie zabijać a trzymać przy życiu jak najdłużej,  tzn.  zadawać im jak największy ból nie uszkadzając mocno organizmu.  Śmiecie dostaną na co zasługują.  Wpadłem na ten pomysł dzisiaj jak film oglądałem.

wolność, równość, jedność ☭

Przez Towarzysz Ypsilon 21 April 2019 20:34

Tak też będzie

Przez DzieckoZAfryki 21 April 2019 20:39

słyszłem o takiej chińskiej torturze stosowanej w średniowieczu i nowożytności ,,tysiące cięć'' że na ciele jakimś scyzorykiem czy innym niewielkim nożem robi się małe cięcia i tak może być nawet kilka set ich, a następnie je się posypuje solą lub całe opakowanie się na nich sypie.Z czasem te rany już się leczą i tak osobe można było kilka lat torturować aż do wykrwawienia.Przydało by się...

Przez Towarzysz Ypsilon 21 April 2019 21:38

W Afryce do dziś stosują ukrzyżowanie, może się nada?

Przez DzieckoZAfryki 21 April 2019 22:06

też dobre, ale AKmati mówił o trzymaniu przy życiu

Przez Park Chung Hee 21 April 2019 22:43

DzieckoZAfryki napisał

słyszłem o takiej chińskiej torturze stosowanej w średniowieczu i nowożytności ,,tysiące cięć'' że na ciele jakimś scyzorykiem czy innym niewielkim nożem robi się małe cięcia i tak może być nawet kilka set ich, a następnie je się posypuje solą lub całe opakowanie się na nich sypie.Z czasem te rany już się leczą i tak osobe można było kilka lat torturować aż do wykrwawienia.Przydało by się...

Bardzo fajny pomysł

Przez Park Chung Hee 21 April 2019 22:45

Ja skolei słyszałem, że Czyngis Chan zalewał ludziom oczy płynnym srebrem. Niestety maksymalnie na dwa razy, ale do końca życia taki bandzior byłby nic nie mogącym wrakiem

Przez AKmatiAK 22 April 2019 11:09

Administrator · 222 komentarze

srebro na nich marnować...

wolność, równość, jedność ☭

Przez Park Chung Hee 22 April 2019 11:12

AKmatiAK napisał

srebro na nich marnować...

No nie wiem, czy takie marnować. Takich zbirów jest bardzo mało w stosunku do posiadanych przez nas pokładów srebra, a po za tym alchemia i w przyszłości podróże kosmiczne pozwolą nam to srebro odzyskać

Przez Park Chung Hee 22 April 2019 11:23

Ten pomysł z solą to zresztą też marnowanie surowca i to nawet większe, bo przy srebrze tylko oczy trzeba zalać raz, a dobrze, a solą to trzeba w kółko sypać całe ciało

Ostatnio edytowany przez Park Chung Hee (22 April 2019 11:24)

Przez DzieckoZAfryki 23 April 2019 14:06

no, ale myślisz, że dużo się znajdzie takich zwydnialców? ewentualnie można na pal nabić, ale typ się pocierpi ze 3 dni max

Przez DzieckoZAfryki 23 April 2019 14:09

A tak właściwie co to za kategoria? xD

Przez Towarzysz Ypsilon 23 April 2019 14:46

CIA Jest szowinistyczna, to dodałem do faszyzm/szowinizm