2137

Przez DzieckoZAfryki 20 May 2019 18:33

Użytkownik · 113 komentarze

Witam, dziś opowiem i zapytam was o jakże słynnego papieża polaka.Uważam, że ten człowiek nie zasługuje na taką sławe jaką jest obecnie darzony dlaczego? Już wam mówie.Karol Wojtyła już od dziecka był huliganem, sam w Ziarnie przyznał, że bił się bardzo często z kolegami z klasy, ale także i z dziewczynkami (dowód https://www.youtube.com/watch?v=3lOgy4cWCEY moment 2:20 i 5:05) no, więc nasz papież był typowym gimbusem.Podczas II wojny światowej nic nie robił, nie poszedł do armii a nawet nie zgodził się na kopanie okopów czy bycia sanitariuszem.Podczas gdy kobiety gineły nawet nieraz z bronią w ręku na froncie to on siedział na dupie w domu i zajadał się kremówkami.Co ciekawsze miał też PODOBNO bliskie stosunki z Adolfem Hitlerem i Stepanem Banderą, są nawet dowody, że współodpowiadał za Holokaust i Rzeź Wołyńską (chociaż niema dowodów na to) Za to jest pewne, że wywołał epidemie AIDS w Afryce zakazując prezerwatyw i ukrywał pedofili i morderców (w tym Mariusza Trynkiewicza) Są również teorie, że sam był pedofilem co może być prawdą, na filmie z wizyty w ziarnie (link wyżej) w momencie 1:02 widać jak całuje dziewczynke nachalnie, a ta się odsuwa, co ciekawsze do dzieci odpowiadał jak by był pijany typu ,,Nie, nie wiem'' ,,Jeszcze jak'' ,,Co?'' itd. Był również seksistą i homofobem (to akurat fakt z wikipedii https://pl.wikipedia.org/wiki/Krytyka_p … C5%82a_II) pozatym sam fakt, że był aż 27 lat papieżem jest podejrzany.
Co sądzicie o papieżu polaku? Czy coś pominołem? Koniecznie napiszcie

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez AKmatiAK 21 May 2019 17:54

Administrator · 222 komentarze

ja mam wywalone na papieża polaka

wolność, równość, jedność ☭

Przez ProXiuu 22 May 2019 16:31

Użytkownik · 160 komentarze

Nie znam tego tak dokładnie, ale wiem że to na pewno nie był bohater, ALE ZARA OLA BOGA PAPIERZA POLAKAA OBRAZAJOM!

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez DzieckoZAfryki 23 May 2019 20:12

Użytkownik · 113 komentarze
ProXiuu napisał

ALE ZARA OLA BOGA PAPIERZA POLAKAA OBRAZAJOM!

Jeszcze jak!

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi