Co sądzicie o kanale CenturionixYT?

Przez DzieckoZAfryki 28 June 2019 21:50

Użytkownik · 112 komentarze

Jest to trochę mało znany, bo mający ok. 11 k subskrypcji (chodź nie wiem, bo część znajomych go kojarzy) satyryk, również tak jak ja lubiący japońskie kreskówki który jest komunistą i nagrywa filmy głównie o papieżu, wypowiedziach w telewizji, politykach takich jak Korwin, Grzegorz Braun, poliykach z PiSu, Nowoczesnej i wielu innych, tu macie link do kanału https://www.youtube.com/user/CenturionixYT/videos Nagrywa regularnie od 2015 (wtedy miał jeszcze 15 lat) i nadal nagrywa chodź teraz znacznie rzadziej co mi się nie podoba, niektóre filmy troche na siłe robi, ale mimo to dobrze mu to wychodzi i jest się z czego pośmiać, może nie dorównuje Urbanowi, ale widać, że ma potencjał i nierozumiem czemu teraz zapomina czasem o tym, być może wyjechał z Polski z powodu tego niezadowolenia?

Ostatnio edytowany przez DzieckoZAfryki (28 June 2019 21:52)

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez ProXiuu 28 June 2019 22:13

Użytkownik · 160 komentarze

Dla mnie to jakiś debil, ale spotkałem gorszych na yt. Urban to go uchem wciąga big_smile

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill