Najgorsi waszym zdaniem obecnie żyjący politycy

Przez DzieckoZAfryki 30 June 2019 14:40

Użytkownik · 112 komentarze

Moja lista prezentuje się tak:
1.Robert Biedroń - świnia, gej, zdrajca narodu polskiego, komunistyczny agent UE i Izraela, człowiek chcący wprowadzać przerażające ustawy, złodziej jeszcze większy od PO i człowiek chcący wytępić polskość niczym hitlerowcy próbując ich zamerykanizować stworząc tęczowe lewicowe społeczeństwo
2.Adam Michnik - (ogólnie jak na żyda przystało) manipulator i oszust najpierw przyjaciel Wałęsy, a potem jego wróg, człowiek wyzywający wszystkich i robiący z siebie ofiare
3.Jarosław Kaczyński - obecny polski dyktator, hipokryta, mistrz w stosowaniu propagandy, obrońca pedofili, egoista i człowiek słaby psychicznie (krzyczy na posłów, przez wiele lat walczył o swoje, a ostatnio zgodził się na rządania izraelsko-amerykańskie)
4.Lech Wałęsa - cytując moje słowa: manipulant,hipokryta,oszust,agent ,,Bolek'',cham,gbur,alkocholik i chwalipięta który z wykształceniem zawodowym został prezydentem RP dzięki walce z komunizmem,  pan Wałęsa dzięki oszustwom, współpracy z SB i przekłamywaniem faktów historycznych jest dziś traktywany za nie wiadomo jaką legende i męczennika (podobnie jak Paweł Adamowicz przez rządową propagande
5.Anna Zalewska - przez nią idę teraz do liceum zamiast być w gimnazjum, odpowiada za lewicową propagande w podręcznikach, osoba niepoczytalna, egoistka myśląca, że wie wszystko, osoba niewiedząca czego chce, jej reformy które ,,testuje na uczniach'' można porównać do niemieckich eksperymentów w czasie Holocaustu i Jednostki 731
6.Joachim Brudziński - polityk lewicowy, podszywający się pod prawice, współodpowiadający za cenzure i propagande w Polsce, kłamca mający urojenia
7.Krystyna Pawłowicz - tutaj może nie zrobiła dużo szkód, ale jej awanturowanie się, robienie kłótni z wszystkiego, egoizm i brak norm społecznych i jakiejkolwiek kultury odstrasza, nie cierpi Polaków
8.Donald Tusk - podobnie jak u Biedronia, ale pod względem poltycznym znacznie lepszy, wprowadzić kilka korzystnych ustaw i przestał próbować zaszkodzić Polakom
9.Andrzej Celiński - polityk skrajnie lewicowy, używający propagandy, normalne ma podejście do wszystkiego, ale jego rządy raczej długo by nie trwały
10.Bronisław Komorowski - złodziej, człowiek chytry który wybił się na śmierci Lecha Kaczyńskiego oraz współodpowiada za sprzedanie polskich firm UE

Napewno jest wielu gorszych, ale kto by ich spamiętał, więc napiszcie sami zamiast pisać, że się nie znam

Ostatnio edytowany przez DzieckoZAfryki (30 June 2019 17:25)

"Mnie nie interesuje prawo, mnie interesuje sprawiedliwość."- Adolf Hitler
'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Park Chung Hee 30 June 2019 18:24

Użytkownik · 241 komentarze

Daruję sobie już szczegółowe opisy. No i wybieram tych, którzy pierwsi wpadną mi do głowy, choć postaram się ich poszeregować od najgorszego do najlepszego

1. Jarosław Kaczyński (czyt. Kaczo Tse Tung lub Jarommuar Al-Kaczafi)
2. Angela Merkel (czyt. Angela Merkel von Hitler Ali Ahmed)
3. Bush Junior (bo on chyba jeszcze żyje)
4. Benjamin Netanjahu
5.. Donald Trump
6. Emmanuel Macron
7.. Robert Biedroń
8. Andrzej Duda (czyt. Ponownie Kaczafi)
9. Donald Tusk (czyt. Ponownie Merkel v. H. Ali A.)
10. Kim Dzong Un
11. Xi Jinping (popieram go tylko w konflikcie z USA, a po za tym niech zdycha razem z resztą pseudochińskich pseudokomunistów)
12. Janusz Korwin-Mikke

"Koreja! Ura! (Корея! Ура!)” ~ Ahn Jung Geun, 1909

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez AKmatiAK 30 June 2019 18:33

Administrator · 220 komentarze
DzieckoZAfryki napisał

Moja lista prezentuje się tak:
1.Robert Biedroń - świnia, gej, zdrajca narodu polskiego, komunistyczny agent UE i Izraela, człowiek chcący wprowadzać przerażające ustawy, złodziej jeszcze większy od PO i człowiek chcący wytępić polskość niczym hitlerowcy próbując ich zamerykanizować stworząc tęczowe lewicowe społeczeństwo
2.Adam Michnik - (ogólnie jak na żyda przystało) manipulator i oszust najpierw przyjaciel Wałęsy, a potem jego wróg, człowiek wyzywający wszystkich i robiący z siebie ofiare
3.Jarosław Kaczyński - obecny polski dyktator, hipokryta, mistrz w stosowaniu propagandy, obrońca pedofili, egoista i człowiek słaby psychicznie (krzyczy na posłów, przez wiele lat walczył o swoje, a ostatnio zgodził się na rządania izraelsko-amerykańskie)
4.Lech Wałęsa - cytując moje słowa: manipulant,hipokryta,oszust,agent ,,Bolek'',cham,gbur,alkocholik i chwalipięta który z wykształceniem zawodowym został prezydentem RP dzięki walce z komunizmem,  pan Wałęsa dzięki oszustwom, współpracy z SB i przekłamywaniem faktów historycznych jest dziś traktywany za nie wiadomo jaką legende i męczennika (podobnie jak Paweł Adamowicz przez rządową propagande
5.Anna Zalewska - przez nią idę teraz do liceum zamiast być w gimnazjum, odpowiada za lewicową propagande w podręcznikach, osoba niepoczytalna, egoistka myśląca, że wie wszystko, osoba niewiedząca czego chce, jej reformy które ,,testuje na uczniach'' można porównać do niemieckich eksperymentów w czasie Holocaustu i Jednostki 731
6.Joachim Brudziński - polityk lewicowy, podszywający się pod prawice, współodpowiadający za cenzure i propagande w Polsce, kłamca mający urojenia
7.Krystyna Pawłowicz - tutaj może nie zrobiła dużo szkód, ale jej awanturowanie się, robienie kłótni z wszystkiego, egoizm i brak norm społecznych i jakiejkolwiek kultury odstrasza, nie cierpi Polaków
8.Donald Tusk - podobnie jak u Biedronia, ale pod względem poltycznym znacznie lepszy, wprowadzić kilka korzystnych ustaw i przestał próbować zaszkodzić Polakom
9.Andrzej Celiński - polityk skrajnie lewicowy, używający propagandy, normalne ma podejście do wszystkiego, ale jego rządy raczej długo by nie trwały
10.Bronisław Komorowski - złodziej, człowiek chytry który wybił się na śmierci Lecha Kaczyńskiego oraz współodpowiada za sprzedanie polskich firm UE

Napewno jest wielu gorszych, ale kto by ich spamiętał, więc napiszcie sami zamiast pisać, że się nie znam

1. Biedroń komunistycznym agentem??? Przecież on jest wolnorynkowcem.
4. Komunizmu nigdy nie było.
7. Htfu na tego paszteta.

Tak poza tym to przypominam o polskim prawie, starajcie się ograniczać w wypowiedziach o politykach bo jeszcze wam wjebią jakieś zarzuty.

wolność, równość, jedność ☭

Przez Park Chung Hee 30 June 2019 18:42

A weź ty nawet nie mów o tym chorym prawie... jak Polska to już bez tego prawa jest jednym wielkim stanem umysłu

"Urodziliśmy się na tej ziemi, obciążeni historyczną misją odbudowy narodu (우리는 민족 중흥의 역사적 사명을 띠고 이 땅에 태어났다)" ~ Park Chung Hee, 1968

Przez Towarzysz Ypsilon 30 June 2019 19:46

Użytkownik · 94 komentarze

1 Barack Obama
2 Donald Trump
3 François Hollande
4 Richard Spencer
5 Emmanuel Macron
6 David Cameron
7 Ali Chamenei
8 Joanna Shouring Wielgus
9 Aleksander Kwaśniewski
10 Jean claude (van damme) Juncker

Przez DzieckoZAfryki 30 June 2019 20:36

zapomniałem dopisać, że mieli być to polscy politycy...    przepraszam xD

Ostatnio edytowany przez DzieckoZAfryki (30 June 2019 20:36)

'',,Nie'' wypowiedziane bez lęku może być lepsze i ważniejsze, aniżeli ,,tak'' wypowiedziane tylko po to, żeby kogoś zadowolić lub, co gorsza, aby uniknąć kłopotów - Mahatma Gandhi

Przez Park Chung Hee 30 June 2019 22:10

Jak mieli być tylko polscy to po co wymieniasz "postępowych" Europejczyków (Biedroń, Tusk, Komorowski) i żydojankesa (Kaczafi)?

Przez DzieckoZAfryki 30 June 2019 22:20

są to BYLI polacy

Przez Towarzysz Ypsilon 30 June 2019 22:40

Polscy politycy są nudni jak flaki z olejem, lepiej mieć szerszy rozmach i wymienić światowych polityków, którzy niszczą świat, dlatego dla bilansu napisałem Kwaśniewskiego i Wielgus.

Przez ProXiuu 1 July 2019 02:09

Użytkownik · 160 komentarze

BIEDROŃ WOLNORYNKOWIEC? Nie da się być proUnijnym i wolnorynkowym jednocześnie (oczywiście w aktualnym czasie, bo kiedyś UE była wolnorynkowa).

Tak btw zajebisty ziomek, Gandhi a nad nim cytat hitlera big_smile

Zależy jakie kryteria przyjmujemy. Czy oceniamy na podstawie poglądów, czynów czy umiejętności przekonywania do siebie. Jakbym miał ogolnie wybrać to napewno: Merkel, Macron, Tusk, Biedroń, Petru, Wielgus, Kopacz, Morawiecki, Wałęsa, Obama, timmermans, Juncker, Schetyna, Kaczyński (oceniam tak ogólnie, bo jeśli oceniamy na podstawie umiejętności zdobywania poparcia to kaczyński wypada wspaniale).

Do 9 roku życia byłem socjalistą. Podobno każdy za młodu powinien nim być, potem mądrzeje. -Janusz Korwin-Mikke

"Naturalną wadą kapitalizmu jest nierówny podział bogactwa. Naturalną zaletą socjalizmu jest równy podział biedy."
~Winston Churchill

Przez DzieckoZAfryki 1 July 2019 11:13

ty masz Churchilla, a nad nim Korwina i jest ok? big_smile

Przez Park Chung Hee 1 July 2019 14:22

Towarzysz Ypsilon napisał

Polscy politycy są nudni jak flaki z olejem, lepiej mieć szerszy rozmach i wymienić światowych polityków, którzy niszczą świat, dlatego dla bilansu napisałem Kwaśniewskiego i Wielgus.

+1

Przez DzieckoZAfryki 2 July 2019 13:37

1 Barack Obama
2 Donald Trump
3 François Hollande
4 Richard Spencer
5 Emmanuel Macron
6 David Cameron
7 Ali Chamenei
8 Joanna Shouring Wielgus
9 Aleksander Kwaśniewski
10 Jean claude (van damme) Juncker

Obama na pierwszym a Trump na 2?! WTF?!

Kwaśniewski to naczelny menel Polski, a nie polityk

Przez Towarzysz Ypsilon 2 July 2019 14:19

Tak, zdestabilizował Libię, która była najbogatszym krajem w Afryce, no i te zbrodnie na cywilach dokonanych przez amerykańskich żołnierzy okupacja Afganistanu, łamanie praw człowieka w więzieniu Guantanamo. Obaj zbrodniarze ale Obama jak dotąd spowodował większe zniszczenia, miałem wymienić Busha, a że gryzie już piach, to dałem Obame

Przez Park Chung Hee 2 July 2019 15:23

miałem wymienić Busha, a że gryzie już piach, to dałem Obame

Ale Bushów było chyba dwóch i to siebie wartych, a jeden chyba żyje (sorry, jeśli gdzieś mam jakiś efekt Mandeli lub inne Deja Vu)

Przez DzieckoZAfryki 2 July 2019 15:53

Bush gdyby jeszcze żył to bym go dał, bo za okupacje Afganistanu to on odpowiada, a Obama z Iraku to się nawet wycofał

Przez Towarzysz Ypsilon 2 July 2019 19:38

Je*@ć ich wszystkich w każdym bądź razie

Przez AKmatiAK 2 July 2019 21:11

Administrator · 220 komentarze

Je*@ć ich wszystkich w każdym bądź razie

Najlepsze podsumowanie, +1

wolność, równość, jedność ☭